RCS webcourier sayesinde internet alışverişlerinde Avrupa’da ertesi gün hızlı teslimat.

PDFPrintE-mail

logistics-lorry
Türkiye’nin özel Express Kurye dağıtım firması olan RCS,webcourier hizmeti ile internet alışverişlerinde
Avrupa’da ertesi gün hızlı teslimat yapılmasını sağlıyor. RCS’ile internetteki alışveriş sitelerinden online olarak satın alınan ürünler, ertesi gün Avrupa’daki adrese teslim edilebiliyor.

Türkiye’nin Express Kurye şirketi ve dağıtım firması RCS 2010 yılı başında bir ilke daha imza atarak RCS webcourier hizmetini tüketicilerle buluşturdu.

En erken birkaç gün içerisinde teslimat yapan kargo şirketlerinden farklı olarak ertesi gün hızlı teslimat olanağına sahip yeni bir hizmet başlatan RCS webcourier sayesinde internetten alışveriş yapmak artık çok hızlı. Sadece birkaç saat içinde internetten satın alınan ürünlerin adrese teslim olmasını sağlayan bu hizmetten tüketiciler çok uygun bir fiyatla yararlanabiliyorlar.

Online satış yapan alışveriş sitelerindeki hızlı teslimat ihtiyacı doğrultusunda ortaya çıkan RCS webcourier, online satış yapan tüm web siteleri tarafından kullanılabiliyor.

Ertesi gün adrese hızlı teslimat sistemi sayesinde internet alışverişlerindeki soruna da çözüm getiren RCS webcourier’in bu fikre yönelmesinin en büyük etkeni de operasyon altyapısının çok güçlü ve yeterli olması.

RCS webcourier hizmetinin ilk amacı, online mağazaların stoklarında bulunan ürünleri satın alan tüketicilere, ürünlerini Avrupa’da ertesi gün ulaştırmak. Bu hizmet sayesinde internet alışveriş sitelerinden satın alınan ürünler çok kısa bir zamanda adrese teslim edilebiliyor.

Zamandan tasarrufta bulunmak ve internetten alışveriş yapmanın kolaylığını tercih etmek isteyen kullanıcılar, RCS webcourier hizmetine de büyük ilgi gösteriyorlar. RCS webcourier, ilgili e-ticaret sitesi tarafından da desteklendiği takdirde 24 saat boyunca kullanılabiliyor.

İnternetteki alışveriş sitelerinden satın alınan ürünler RCS webcourier sayesinde Ertesi gün Avrupa’nın birçok noktasına son derece uygun bir fiyatla teslim edilebiliyor.

Ekonomik ve hızlı hizmet:

Online satış yapan tüm web siteleri tarafından kullanılabilen RCS webcourier hizmeti, firmalara hiçbir ek maliyet getirmiyor. Kullanıcılarına RCS webcourier ile birkaç saat içinde hızlı teslimat ayrıcalığını sunan e-ticaret siteleri, bu sayede müşteri memnuniyeti oluşturduğu için müşterilerin sürekliliğinin devam etmesi ve karlılık artışı gibi avantajlara da sahip oluyor. İnternetten alışveriş yapan tüketiciler ise son derece uygun bir fiyatla RCS webcourier hizmetinden faydalanabiliyor.

RCS Logistics' transport services include:

  • Express Kurye Taşımacılığı
  • Parsiyel Kargo Taşımacılığı
  • İthalat Hizmetleri
  • Gümrükleme Hizmetleri
  • Karayolu Taşımacılığı
  • Gümrükleme Hizmetleri
  • Hava Kargo Taşımacılığı
  • Proje Taşımacılığı

For more information about our transport logistics solutions, call now on 0845 500 4005.