RCS Express Kurye

PDFPrintE-mail

logistics-lorry

Uluslararası Hızlı Kurye / Kargo Gönderimi:

Uluslararası Döküman Numune Paket Ekspres Teslimatları Nasıl bir gönderiniz olursa olsun , dünyanın neresine yollamak isterseniz isteyin bizim sizin için bunu hızla ve güvenilir olarak gerçekleştireceğimizden emin olabilirsiniz.

Yurtdışı Kargo Hizmetimiz dünya çapında kendisini kanıtlamış çözüm ortaklarımız ile oluşturduğumuz işbirliği sayesinde, Express kargo ve kurye gönderilerinizi dünyanın her yerine sizin tercihinize göre Kapıdan kapıya, Ekonomik ve Ekspres hizmet seçenekleri ile teslim ediyoruz.

5 kıtada 240 ülkeye sunulan Uluslararası Kurye Servisi adı altında Ekonomik Servis-Express Servis ve Import Express olmak üzere üç farklı hizmet seçeneğimiz bulunmaktadır.

• Uluslararası Express Dokuman taşımacılığı

Gümrüğe tabi olmayan malzeme ve dokümanların, uluslararası alanda masadan masaya hızlı ve güvenilir bir şekilde taşınması.

• Uluslararası Express Paket taşımacılığı

Varış ülkesinde gümrüğe tabi olan malzeme ve dokümanların, uluslararası alanda masadan masaya hızlı ve güvenilir şekilde taşınması.

Kurye ve Kargo alanında sahip olduğumuz 11 yıllık tecrübeyle başladığımız ticari hayatımızda, ithalat ve ihracat alanındaki tüm Hava ve Kara yolu yüklemelerinizde yaygın acenta ağımız,genç ve dinamik kadromuz ile sizlere en iyi hizmeti en uygun maliyetle aktarmak hedeflerimizin başında yer almıştır

RCS Russian Cargo Service, kuruluşundan bu yana, müşterilerimize Express lojistik anlamında en iyi ve ekonomik çözümler sunmayı ilke edinmiş olan RCS Courier için; siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti birinci amacımızdır.

Süre Garantili Teslimat

Orta Asya'ya "ertesi gün teslim" hizmetinde yepyeni seçenekler - Teslimat saatini sizin belirleyeceğiniz çözümler, RCS ile Türk Cumhuriyetleri ülkelerine yapacağınız gümrüğe tabi olmayan express gönderileriniz için, “12:00 Öncesi Teslim Hizmeti”ni seçebilirsiniz. RCS nin bu yeni hizmet seçeneği ile zaman artık sizin kontrolünüzde.

12:00 Öncesi Teslim Hizmeti

Türk Cumhuriyetleri, Rusya ve İran'a teslimatı ertesi sabah saat 12:00'den önce yapılması gereken gönderileriniz için 12:00 Öncesi Teslim Hizmeti’ni seçin. Bu hizmet, RCS nin gönderi izleme takip olanakları ve para iade garantisi ile birlikte sunuluyor.

RCS Logistics Servisleri:

  • Express Kurye Taşımacılığı
  • Parsiyel Kargo Taşımacılığı
  • İthalat Hizmetleri
  • Gümrükleme Hizmetleri
  • Karayolu Taşımacılığı
  • Gümrükleme Hizmetleri
  • Hava Kargo Taşımacılığı
  • Proje Taşımacılığı

Detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz 0212 662 00 31

Kampanya ve fırsatlarımızı anlık olarak takip edebilirsiniz. Lokasyonlar Sizi Dinliyoruz Skype:ruscotr İş Başvuruları

© 2002 - 2012 RCS Logistics Limited. All rights reserved.