RCS Hakkımızda

PDFPrintE-mail

logistics-lorry

Hakkımızda

“RCS Express Logistics ” çok fonksiyonlu gümrükleme, ulaşım ve lojistik şirketidir. İstanbul`daki iş ortaklarımızın TIR filoları, Ro-Ro gemileri, depoları ve deneyimli – bilgili – çalışkan personeli bizim gücümüze güç katmaktadır. “RCS Express Logistics ” firmasının en iddialı olduğu hizmet, Rusya`da en iyi gümrüklemeyi en düzgün ve en hızlı olarak sağlamaktır.

“RCS Express Logistics ” karayolu, deniz ve havayolu, ile gelen ürünlerin Rusya`nın Moskova Vnukova Havaalanı Hava Kargo – Karayolu (TIR) ve Konteyner Gümrük Terminali, Moskova Odinsova – Kuntsova - Solnechnogorsk – Pikino - Leningradskiy, Bryansk-Aleksandrovskiy, Roslavl, Mojaysk Karayolu (TIR) - Demiryolu ve Konteyner Gümrük Terminalleri, Novorossiysk, St. Peterburg, Karelia, Vladivostok, Temryuk, Kavkaz Deniz Kargo Limanlari Karayolu (TIR) ve Konteyner Gümrük Terminalleri ile ana Broker`lerin herhangi bir aracısız doğrudan acentalık sözleşmelerimiz ile çalışmakta, böylece en hızlı, zamanında, en düzgün ve en gerçekçi fiyatlarla gümrüklenmesi hizmeti verir ve yasal ithalatı ve ihracatı doğrulayan tüm belgeleri eksiksiz olarak sunar .

Ayrıca, “RCS Express Logistics ” şimdilik Hava Kargo – Karayolu (TIR) ve Konteyner için sadece Moskova Vnukova Havaalanı Gümrük Terminali`nde gerçekleştirilen, ve çok kısa süre sonra Bryansk-Aleksandrovskiy kara sınır gümrük terminali, Novorossiysk ve St. Petersburg Deniz Kargo Limanları gümrük terminallerindede uygulanacak olan bu hizmeti sizlere sunacaktır.

“RCS Express Logistics ” deniz, hava, kara, demiryolu taşımacılığı ve parsiyel mal taşımacılığı da dahil olmak üzere her türlü taşımacılık hizmetini iş ortakları ile birlikte sunar; Türkiye ve Rusya'da depolama hizmetleri yanı sıra gümrük muameleleri, navlun ve sigorta hizmetlerini de sunmaktadır. Nakliye sisteminin iyi tanımlanmış olması ve iş-takip sistemi, kesin belirtilen süreler içinde navlun teslimatının yapmasını sağlar.

“RCS Express Logistics ” Rusya`ya ihracat yapılabilmesi için gerekli olan tüm belgeleri Rusya`daki iş ortakları vasıtasıyla uygunluk ve Rusya GOST sertifikasyon belgesi ve diğer sertifikaları da temin etmektedir.

Mükemmeliyete olan tutku, kaliteye olan özel ilgi ve nakliyatın başarıyla yerine getirilmesine olan güven “RCS Express Logistics ” firmamızı büyük boyutlarda olan nakliye işlerini gerçekleştirilmesini ve uluslararası projelerin hayata geçirmesini mümkün kılar. Gelişim için sürekli olan araştırma ve yapılan nakliyenin kalitesine ve güvenilirliğine olan özel ilgi “RCS Express Logistics ” büyük ölçekli yük taşımacılığı ve küresel projeleri hayata geçirmesine olanak sağlar.

Son teknoloji potensiyeline sahip olan “RCS Express Logistics ” şirketini şirket yapan özellik bünyesinde barındırdığı personellerinin, Rusya ve Türkiye`deki en iyi iş ortaklarının çalışanlarının emeği, bilgi ve deneyim birikimi “RCS Express Logistics ” firmasını başarılı bir seviyeye çıkarmaktadır .

RCS Logistics Servisleri:

  • Express Kurye Taşımacılığı
  • Parsiyel Kargo Taşımacılığı
  • İthalat Hizmetleri
  • Gümrükleme Hizmetleri
  • Karayolu Taşımacılığı
  • Gümrükleme Hizmetleri
  • Hava Kargo Taşımacılığı
  • Proje Taşımacılığı

Detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz 0212 662 00 31

Kampanya ve fırsatlarımızı anlık olarak takip edebilirsiniz. Lokasyonlar Sizi Dinliyoruz Skype:ruscotr İş Başvuruları

© 2002 - 2012 RCS Logistics Limited. All rights reserved.